O KRAJOWEJ LIDZE ZAPAŚNICZEJ

KLZ sp. z o.o. zgodnie z ustawą o sporcie uzyskała licencję na organizację ligi zawodowej, wydaną przez Ministra Sportu i Turystyki. Rozgrywki ruszą w listopadzie 2016 r., a zakończą się w lutym.

Krajowa Liga Zapaśnicza jest jedną z siedmiu w pełni zawodowych lig w Polsce. Ma pełne wsparcie Polskiego Związku Zapaśniczego oraz światowej i europejskiej federacji.

Innowacyjność ligi polega na tym, że drużyna, która startuje w rozgrywkach składa się z dziewięciu zawodników, reprezentujących trzy style – styl klasyczny, styl wolny i zapasy kobiet. Ten pomysł już został dostrzeżony przez światową federację zapasów – UWW.

Prowadzone są zaawansowane rozmowy, by utworzyć Europejską Ligę, gdzie będą występować najlepsze kluby z całej Europy, a rozgrywkami kierować będzie KLZ sp. z o. o.

LIGA W TELEWIZJI

Rozgrywki ligowe transmitowane będą przez TVP Sport oraz telewizję internetową ZONA Sport w najlepszym czasie antenowym. Pojedynki ligowe będą miały oprawę na światowym poziomie – oświetlenie, oprawa muzyczna, graficzna.

Spółka zarządzająca rozgrywkami zwraca ogromną uwagę na jakość oprawy spotkań, wizerunek ligi i zasięg medialny rozgrywek.

OFERTA SPONSORSKA

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sponsorską i do dołączenia do Krajowej Ligi Zapaśniczej. Dla potencjalnych sponsorów przygotowaliśmy kilka możliwości nawiązania współpracy. Szczegóły znajdziecie w naszym folderze, który jest do pobrania poniżej.

ZARZĄD KLZ

Prezesem i założycielem Krajowej Ligi Zapaśniczej jest Damian Fedorowicz – były zapaśnik, członek zarządu i dyrektor sportowy Polskiego Związku Zapaśniczego.

Postawiłem wszystko na jedną kartę. Dla dobra naszego sportu to przedsięwzięcie musi się udać – mówi Damian Fedorowicz.

KONTAKT

Damian Fedorowicz
Prezes PWPW-Krajowej Ligi Zapaśniczej
tel. 660 427 956
e-mail: d.fedorowicz@klz-zapasy.pl

Dariusz Kołacz
Rzecznik prasowy PWPW-Krajowej Ligi Zapaśniczej
tel. 606 944 935
e-mail: rzecznik.prasowy@klz-zapasy.pl

Łukasz Klimczyk
Pełnomocnik KLZ sp. z o.o.
tel. 783 987 903
e-mail: l.klimczyk@kancelariaklimczyk.pl

Wojciech Grzegorczyk
Dyrektor finansowy
tel. 512 378 823
e-mail: w.grzegorczyk@klz-zapasy.pl

Adres:
KLZ Sp. z o.o., al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
KRS 000501508 Regon 081195992 NIP 9282079217