Wynik ostatniego meczu

Finały

13 marca 2018 | 18:00
Zgierz, hala MOSiR
Czytaj więcej

TABELA WYNIKÓW

M – mecze, PKT – punkty, BZW – bilans zapisów walk, (+)ZW – zdobyte pkt w zapisach walk, (-)ZW – utracone pkt w zapisach walk

WYNIKI MECZÓW

13 marca 2018
Zgierz, hala MOSiR
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
11 / 19
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
7 marca 2018
Piotrków Tryb., hala sportowa ZSP nr 4
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
14 / 18
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
2 marca 2018
ZSB Radom
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
21 / 15
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
1 marca 2018
OSiR „Relax” - PIOTRKÓW TRYB.
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
17 / 16
KS BUDOWLANI Łódź
28 lutego 2018
Wrocławskie Centrum Kongresowe
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
14 / 19
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
27 lutego 2018
Atlas Arena w Łodzi
KS BUDOWLANI Łódź
14 / 16
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
10 stycznia 2018
Wrocławskie Centrum Kongresowe
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
19 / 16
KS BUDOWLANI Łódź
9 stycznia 2018
ARENA Rafako-RACIBÓRZ
UNIA Racibórz
24 / 11
AZS AWF Warszawa
3 stycznia 2018
OSiR „Relax” - PIOTRKÓW TRYB.
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
36 / 0
WKS WZS Grunwald Poznań
2 stycznia 2018
Zgierz, hala MOSiR
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
21 / 14
LOTTO ZAPASY Bydgoszcz
20 grudnia 2017
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY "CHEMIK” Glinki 79 85-861 Bydgoszcz
LOTTO ZAPASY Bydgoszcz
8 / 30
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
18 grudnia 2017
Pawilon sportów walki AWF-WARSZAWA
AZS AWF Warszawa
8 / 23
KS BUDOWLANI Łódź
6 grudnia 2017
KS Sobieski-POZNAŃ
WKS WZS Grunwald Poznań
12 / 21
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
5 grudnia 2017
Atlas Arena w Łodzi
KS BUDOWLANI Łódź
20 / 12
UNIA Racibórz
29 listopada 2017
Białołęcki Ośrodek Sportu w Warszawie
AZS AWF Warszawa
9 / 19
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
28 listopada 2017
Białołęcki Ośrodek Sportu w Warszawie
WKS WZS Grunwald Poznań
21 / 15
LOTTO ZAPASY Bydgoszcz
15 listopada 2017
Zgierz, hala MOSiR
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
16 / 17
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
14 listopada 2017
Wrocławskie Centrum Kongresowe
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
17 / 14
UNIA Racibórz
8 listopada 2017
Pawilon sportów walki AWF-WARSZAWA
AZS AWF Warszawa
20 / 17
UNIA Racibórz
7 listopada 2017
Atlas Arena w Łodzi
KS BUDOWLANI Łódź
12 / 22
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
31 października 2017
OSiR „Relax” - PIOTRKÓW TRYB.
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
35 / 0
LOTTO ZAPASY Bydgoszcz
30 października 2017
Atlas Arena w Łodzi
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
18 / 15
WKS WZS Grunwald Poznań
11 października 2017
ARENA Rafako-RACIBÓRZ
UNIA Racibórz
20 / 11
KS BUDOWLANI Łódź
10 października 2017
Wrocławskie Centrum Kongresowe
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
17 / 15
AZS AWF Warszawa
4 października 2017
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY "CHEMIK” Glinki 79 85-861 Bydgoszcz
LOTTO ZAPASY Bydgoszcz
1 / 33
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom
3 października 2017
Sala Widowisko-Sportowa w Swarzędzu ul. Święty Marcin 1
WKS WZS Grunwald Poznań
4 / 28
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
27 września 2017
ARENA Rafako-RACIBÓRZ
UNIA Racibórz
15 / 20
AZ SUPRA BROKERS Wrocław
26 września 2017
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY "CHEMIK” Glinki 79 85-861 Bydgoszcz
LOTTO ZAPASY Bydgoszcz
5 / 28
WKS WZS Grunwald Poznań
20 września 2017
Atlas Arena w Łodzi
KS BUDOWLANI Łódź
17 / 15
AZS AWF Warszawa
19 września 2017
OSiR „Relax” - PIOTRKÓW TRYB.
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.
23 / 11
BORUTA-OLIMPIJCZYK Zgierz&Radom