Praca dla managera sportu | PWPW-KRAJOWA LIGA ZAPAŚNICZA

Praca dla managera sportu

duze-logo

KLZ

KRAJOWA LIGA ZAPAŚNICZA

Poszukuje osoby na stanowisko:

Manager

d.s. Marketingu sportowego

Twoje najważniejsze zadania to:

    – pozyskiwanie sponsorów
    – administracja i obsługa umów sponsorskich
    – kreowanie materiałów promocyjnych
    – organizacja, wsparcie imprez i wydarzeń sportowych
    – udział w wydarzeniach sportowych w ramach KLZ

Oczekujemy:

    – bardzo dużej wiedzy o sporcie i marketingu sportowym
    – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    – wysokich umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej
    – rzetelność i terminowość w realizacji zadań
    – gotowości do częstych podróży i obecności na wydarzeniach sportowych

 Oferujemy:

    – atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres:

kontakt@klz-zapasy.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”