ROKSANA ZASINA – Eksplozja zapaśniczej mocy – sezon II.

Roksana Zasina, brązowa medalistka Mistrzostw Świata 2017. Zawodniczka, która zdominowała rywalizację w PWPW KLZ, w kategoriach wagowych 53 i 58 kg. Najskuteczniejsza zawodniczka PWPW KLZ w sezonie 2016/2017 i prowadząca w rankingu sezonu 2017/2018.

Roksana Zasina

ROKSANA ZASINA (Boruta-Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz& Radom)

  • Najlepsza zawodniczka sezonu 2016/2017
  • Liderka Rankingu PWPW KLZ 2017/2018 (po rundzie zasadniczej)

Sezony w PWPW KLZ:

  • sezon 2016/2017 – AKS Madej Wrestling Team – Mistrz Polski
  • sezon 2017/2018 – Boruta-Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz& Radom

Walki w PWPW KLZ:

Wygrane: 16
Przegrane: 0

Trener:

Marian Filipowicz

Klub macierzysty:

ZTA Zgierz

Osiągnięcia:

  • Brązowa medalistka Mistrzostw Świata 2017
  • Mistrzyni Europy
  • Brązowa medalistka Mistrzostw Europy
  • Srebrna medalistka Igrzysk Europejskich
  • Siedmiokrotna Mistrzyni Polski
Roksana Zasina

Każda z drużyn ligi PWPW KLZ, ma swoje zapaśnicze gwiazdy, postacie uznane w zapaśniczym świecie. Boruta -Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz & Radom , ma w swych szeregach wojowniczkę, która wciąz zadziwia zapaśniczy świat .

Od wielu już lat w światowej czołówce, a wszystko wskazuje,że to początek wielkich tryumfów Roksany Zasiny. Jej ostatnie starty międzynarodowe i walki w PWPW KLZ pokazują jak szalonego rozpędu nabrała jej sportowa kariera. Każdy pojedynek zgierskiej wojowniczki to eksplozja zapaśniczej mocy. Dynamika ataków, tempo walki i bogaty repertuar akcji technicznych, to cechy stylu walki, do jakiego nas przyzwyczaiła Rokana Zasina. To prawdziwa wojowniczka z cechami wielkiego przywódcy. Podczas meczów PWPW KLZ, czujny kibic, ujrzy ją przy narożniku maty, gdzie wspiera swoimi radami zawodników swojej drużyny. Widać wielkie emocje, jakie towarzyszą jej, gdy obserwuje zmagania zawodników swojej drużyny. Emanuje z niej wola walki i zwyciężania.

Roksana Zasina (brązowa medalistka MŚ 2017), w meczu otwarcia play-off z AZ Supra Brokers Wrocław, rywalizować będzie z brązowa medalistką Mistrzostw Świata U-23, Tatianą Kit. Utalentowana zawodniczka AZ Supra Brokers Wrocław, będzie wymagającą rywalką. Analizując tegoroczne starty Roksany Zasiny, jej styl walki i wyborną dyspozycję, to właśnie ona jest faworytką tego pojedynku. Roksana Zasina, stoczyła w PWPW KLZ 16 walk i wszystkie wygrała.