TERMINARZ PWPW KLZ NA SEZON 2017/2018 – PWPW-KRAJOWA LIGA ZAPAŚNICZA

TERMINARZ PWPW KLZ NA SEZON 2017/2018

18:00
2017/2018
OSiR „Relax”-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Mecz otwarcia sezonu AKS vs Boruta Olimpijczyk

18:00
2017/2018
Hala Widowiskowo - Sportowa Atlas Arena-ŁÓDŹ

Budowlani Łódź vs AZS AWF Warszawa

18:00
2017/2018
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY "CHEMIK” Glinki 79 85-861 Bydgoszcz

LOTTO ZAPASY Bydgoszcz vs WZS WKS GRUNWALD - KS SOBIESKI Poznań

18:00
2017/2018
ARENA Rafako-RACIBÓRZ

UNIA RACIBÓRZ vs AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

18:00
2017/2018
Sala Widowisko-Sportowa w Swarzędzu ul. Święty Marcin 1

WZS WKS GRUNWALD-KS SOBIESKI POZNAŃ vs AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.

18:00
2017/2018
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY "CHEMIK” Glinki 79 85-861 Bydgoszcz

LOTTO ZAPASY Bydgoszcz vs Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom

18:00
2017/2018
Hala Sportowa AWF-WROCŁAW

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW vs AZS AWF WARSZAWA

18:00
2017/2018
ARENA Rafako-RACIBÓRZ

UNIA RACIBÓRZ vs Budowlani Łódź

18:00
2017/2018
ZSB Radom

Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom vs WZS WKS GRUNWALD-KS SOBIESKI POZNAŃ

18:00
2017/2018
OSiR „Relax”-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb. vs LOTTO ZAPASY Bydgoszcz

18:00
2017/2018
Hala Widowiskowo - Sportowa Atlas Arena-ŁÓDŹ

Budowlani Łódź vs AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

18:00
2017/2018
Pawilon sportów walki AWF-WARSZAWA

AZS AWF WARSZAWA vs UNIA RACIBÓRZ

18:00
2017/2018
Hala Sportowa AWF-WROCŁAW

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW vs UNIA RACIBÓRZ

18:00
2017/2018
Hala MOSiR Zgierz

Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom vs AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.

18:00
2017/2018
KS Sobieski-POZNAŃ

WZS WKS GRUNWALD-KS SOBIESKI POZNAŃ vs LOTTO ZAPASY Bydgoszcz

18:00
2017/2018
Pawilon sportów walki AWF-WARSZAWA

AZS AWF WARSZAWA vs AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

18:00
2017/2018
Hala Widowiskowo - Sportowa Atlas Arena-ŁÓDŹ

Budowlani Łódź vs UNIA RACIBÓRZ

18:00
2017/2018
KS Sobieski-POZNAŃ

WZS WKS GRUNWALD-KS SOBIESKI POZNAŃ vs Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom

18:00
2017/2018
BYDGOSKI KLUB SPORTOWY "CHEMIK” Glinki 79 85-861 Bydgoszcz

LOTTO ZAPASY Bydgoszcz vs AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb.

18:00
2017/2018
Pawilon sportów walki AWF-WARSZAWA

AZS AWF WARSZAWA vs Budowlani Łódź

18:00
2017/2018
Hala MOSiR Zgierz

Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom vs LOTTO ZAPASY Bydgoszcz

18:00
2017/2018
OSiR „Relax”-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

AKS Madej Wrestling Team Piotrków Tryb. vs WZS WKS GRUNWALD-KS SOBIESKI POZNAŃ

18:00
2017/2018
ARENA Rafako-RACIBÓRZ

UNIA RACIBÓRZ vs AZS AWF WARSZAWA

18:00
2017/2018
Hala Sportowa AWF-WROCŁAW

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW vs Budowlani Łódź