Terminarz Krajowej Ligi Zapaśniczej

  • 2 Listopad

    WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ 3 : 6 AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

    18:00
    KS Sobieski
  • 2 Listopad

    UNIA RACIBÓRZ 6 : 3 AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

    09:00
    ARENA Rafako
  • 2 Listopad

    AZS AWF WARSZAWA 4 : 5 AKS BIAŁOGARD

    18:00
    Pawilon sportów walki AWF
  • 9 Listopad

    AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW 4 : 6 WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ

    18:00
    Hala Sportowa AWF
  • 9 Listopad

    AKS BIAŁOGARD 4 : 6 AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

    18:00
    Hala Sportowa przy Gimnazjum nr 1
  • 9 Listopad

    AZS AWF WARSZAWA 2 : 8 UNIA RACIBÓRZ

    18:00
    Pawilon sportów walki AWF
  • 16 Listopad

    WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ 5 : 4 AZS AWF WARSZAWA

    18:00
    KS Sobieski
  • 16 Listopad

    AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 8 : 1 AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

    18:00
    OSiR „Relax”
  • 16 Listopad

    UNIA RACIBÓRZ 6 : 5 AKS BIAŁOGARD

    18:00
    ARENA Rafako
  • 23 Listopad

    AZS AWF WARSZAWA 2 : 8 AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

    18:00
    Pawilon sportów walki AWF
  • 23 Listopad

    UNIA RACIBÓRZ 6 : 3 WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ

    18:00
    ARENA Rafako
  • 23 Listopad

    AKS BIAŁOGARD 6 : 4 AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

    18:00
    Hala przy L.O. im Bogusława X
  • 30 Listopad

    AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 6 : 4 UNIA RACIBÓRZ

    18:00
    OSiR „Relax”
  • 30 Listopad

    WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ 5 : 4 AKS BIAŁOGARD

    18:00
    Hala Sportowo-Widowiskowa w Swarzędzu
  • 30 Listopad

    AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW 3 : 4 AZS AWF WARSZAWA

    18:00
    Hala Sportowa AWF
  • 25 Styczeń

    AKS BIAŁOGARD 7 : 3 AZS AWF WARSZAWA

    18:00
    Hala przy L.O. im Bogusława X
  • 25 Styczeń

    AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 7 : 1 WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ

    20:05
    OSiR „Relax”
  • 25 Styczeń

    AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW 2 : 4 UNIA RACIBÓRZ

    17:00
    Hala Sportow GOKiS
  • 2 Luty

    UNIA RACIBÓRZ 4 : 4 AZS AWF WARSZAWA

    17:55
    ARENA Rafako
  • 1 Luty

    AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 7 : 2 AKS BIAŁOGARD

    18:00
    OSiR „Relax”
  • 1 Luty

    WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ 5 : 4 AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

    18:00
    KS Sobieski
  • 8 Luty

    AZS AWF WARSZAWA 4 : 6 WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ

    18:00
    Pawilon sportów walki AWF
  • 8 Luty

    AKS BIAŁOGARD 5 : 6 UNIA RACIBÓRZ

    18:00
    Hala przy L.O. im Bogusława X
  • 6 Luty

    AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW 4 : 6 AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

    20:05
    Hala Sportow GOKiS
  • 15 Luty

    WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ 6 : 4 UNIA RACIBÓRZ

    18:00
    KS Sobieski
  • 15 Luty

    AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 7 : 2 AZS AWF WARSZAWA

    17:55
    Hala MOSiR Zgierz
  • 15 Luty

    AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW 6 : 4 AKS BIAŁOGARD

    17:00
    Hala Sportow GOKiS
  • 20 Luty

    UNIA RACIBÓRZ 6 : 4 AKS WRESTLING TEAM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

    17:55
    ARENA Rafako
  • 22 Luty

    AKS BIAŁOGARD 5 : 5 WZS WKS GRUNWALD POZNAŃ

    18:00
    Hala przy L.O. im Bogusława X
  • 22 Luty

    AZS AWF WARSZAWA 1 : 8 AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

    18:00
    Pawilon sportów walki AWF