azs_awf_druzynaazs_awf_logo
Kolejna drużyna PWPW KLZ szykuje się do II sezonu. AZS-AWF Warszawa i jej plany na kolejną odsłonę zapaśniczej ligi PWPW KLZ, rozmawiam z Trenerem Arturem Kruszewskim.
 
Specjalnie dla kibiców PWPW KLZ ostoja składu trenerskiego AZS-AWF Warszawa Trener Artur Kruszewski:
  Trwa gorący okres przygotowań do kolejnego sezonu PWPW KLZ, jak drużyna AZS -AWF Warszawa wykorzystuje ostatnie przedsezonowe chwile?
artur-kruszewski
   Jeśli chodzi o stronę sportową, to uzgadniamy i podpisujemy kontrakty z zawodnikami. Od strony organizacyjnej, co dla nas jest równie ważne, gdyż chcemy zaserwować naszym kibicom fantastyczne widowisko, to obecnie jesteśmy na etapie dopinania spraw związanych z wynajęciem obiektów, oraz dogadywania szczegółów z firmą, która zajmuje się stroną wizualną (oświetleniem, nagłośnieniem, efektami specjalnymi). 
 
 Czy szykujecie niespodzianki w składzie, czy też personalnie  nie przewidujecie zmian w drużynie, w porównaniu z pierwszym sezonem Ligi?
 
 Trzon drużyny, czyli nasi wychowankowie zostają  z nami na następny sezon, mamy też nowych zawodników, ale jest jeszcze za wcześnie aby odkrywać karty. Gdy przystępowaliśmy do pierwszego sezonu chcieliśmy, aby nasi zawodnicy jak najwięcej walczyli i w tym temacie nie zmieniamy kierunku działania.       
 
 Jakie są przedsezonowe założenia warszawskiej drużyny?
 
  Naszym założeniem jest to, aby jak najwięcej ludzi przychodziło na nasze mecze i wychodząc z nich byli zadowoleni, że uczestniczyli w fajnie zorganizowanej i przeprowadzonej imprezie. Natomiast od strony sportowej bardzo byśmy chcieli wygrywać mecze u siebie. Celem podstawowym jest wejście do drugiej rundy.   
 
 Zawodnicy, zawodniczki, których z pewnością ujrzymy w barwach AZS -AWF Warszawa, postacie, które będą stanowić o sile warszawskiej ekipy.
 
Na pewno w drużynie AZS-AWF Warszawa nie zabraknie niezawodnej Ani Łukasiak , efektownie walczącego Romka Pacurkowskiego , czy też dających emocjonujące walki Iwana Nylypiuka i Maksa Zakharchuk
 ana-luukasiak
 
 Proszę zachęcić w kilku zdaniach warszawskich sympatyków sportów walki, by przychodzili na Wasze mecze i dopingowali zapaśniczej reprezentacji AZS-AWF Warszawa.
 
 Zapraszamy na mecze młodej , walczącej widowiskowo drużyny AZS-AWF Warszawa. Ujrzycie Państwo, sportowe widowisko stojące na wysokim poziomie sportowym, chcemy , by nasze trybuny żyły walkami, bądźcie naszym „Jokerem”. Zapewniamy sportową , rodzinną atmosferę naszych meczy, pełną niespodzianek dla naszych wiernych Kibiców!!!

Sprawdź terminarz KLZ na sezon 2017-2018